Author: b***8
Rating: 1/5 ★☆☆☆☆
Date:
Review: Wrong item sent doesn't seem like legit branded item
Color: Purple
Price: 3 292kr
Original Price: 3 866kr
| Charger | Not include a charger |
| Color | Purple |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 11 |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 12 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 32MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Mini |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1280*720 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 3000mAh |
| Battery Type | UN 3090 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A13 |
| SKU | sw25071529911229030 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 8867455 people said the quality is very good!
Author: b***8
Date:
Review: Wrong item sent doesn't seem like legit branded item
Color: Purple
Author: s***7
Date:
Review: 👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻
Color: Red
Author: e***6
Date:
Review: ottimo
Color: Purple
Author: l***a
Date:
Review: Come in foto
Color: Purple
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.